Z echa nieistotnych informacji z Dolnego Śląska wyłuskujemy te najważniejsze. TVP3 Wrocław w jesiennej ramówce nadaje na żywo siedem serwisów informacyjnych dziennie! W programach przekazujemy wieści z województwa dolnośląskiego, a także ze wszystkich regionów kraju.

FAKTY O PORANKU NA ŻYWO Z WROCŁAWIA

Poranne pasmo informacyjne TVP3 Wrocław ukazuje się w dni powszednie o godz. 7:00. To godzina programu na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej, w 100% o Dolnym Śląsku. Sprawdzamy, co działo się w nocy, jaka pogoda czeka nas nadchodzącego dnia i jak jeździ się o poranku po dolnośląskich drogach. Przeglądamy też lokalną prasę i portale internetowe, przekazujemy wieści od Telewidzów przesyłane na widzowie@fakty.com.

Pełni energii w „Faktach o poranku” witają Was Agata Dzikowska, Paulina Wąsińska i Paweł Wilk. Rozpocznijcie z nami nowy dzień! Zapis wszystkich wydań na FAKTY.COM.

CO NIESIE DZIEŃ NA ŻYWO ZE SZCZECINA

Dziennikarze TVP3 Szczecin codziennie zbierają najważniejsze informacje z każdego regionu Polski, by w dni powszednie o 10:00 i 12:45 w dwóch wydaniach serwisu „Co niesie dzień” przekazać je Wam, widzom TVP3 Wrocław. To ekspresowe podsumowanie aktualności, ale też zapowiedź wydarzeń dnia. W programach także przegląd najciekawszych artykułów na portalach internetowych czy prognoza pogody. Serwisy w całości tłumaczone są na język migowy.

Zapraszają Dariusz Baranik, Mateusz Burdziński, Karolina Holka, Barbara Jesiołkiewicz-Kowalczyk i Magdalena Stankiewicz. Zapis wszystkich wydań na tvp3.tvp.pl.

DZIENNIK REGIONÓW NA ŻYWO Z WARSZAWY

„Dziennik regionów” emitowany jest w dni powszednie o 16:45 i 22:00, a w weekendy o 22:00. Jeśli coś istotnego wydarzy się na Dolnym Śląsku, relacja z pewnością pojawi się w tym ogólnopolskim serwisie. W głównym programie informacyjnym pasma wspólnego TVP3 dzięki 16 Ośrodkom regionalnym Telewizji Polskiej oraz ich reporterom docieramy w każdy zakątek kraju!

Prezenterami „Dziennika regionów” są dziennikarze znani z lokalnych anten TVP: Urszula Boruch, Grzegorz Chodkowski, Marek Durmała, Elżbieta Oppenauer, Agnieszka Oszczyk i Małgorzata Rogatty. Podsumowanie dnia tłumaczone jest na język migowy. Zapis poszczególnych wydań na tvp3.tvp.pl.

FAKTY NA ŻYWO Z WROCŁAWIA

„Fakty” to najstarszy telewizyjny serwis informacyjny na Dolnym Śląsku. Zespół reporterów z Wrocławia i korespondentów z Legnicy, Bolesławca, Jeleniej Góry i Wałbrzycha codziennie przekazuje najistotniejsze wieści z każdego rejonu województwa. Widzimy się z Wami w każdy dzień tygodnia o 18:30 i 21:30.

Serwisy nadawane na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej prowadzą Katarzyna Camilleri, Agata Dzikowska, Sylwia Gazda, Marcin Rosiński, Elżbieta Sobala, Paulina Wąsińska i Paweł Wilk. Zapis pełnych wydań na FAKTY.COM.


KAŻDY SERWIS ZOBACZYSZ NA ŻYWO W TELEWIZJI I NA FAKTY.COM (KLIKNIJ)

Podsumujmy:

  • w dni powszednie widzimy się o 7:00, 10:00, 12:45, 16:45, 18:30, 21:30 i 22:00,
  • w weekendy o 18:30, 21:30 i 22:00.

    Do zobaczenia – robimy to dla Was, Dolnoślązaków!