Do zespołu prognozy pogody TVP3 Wrocław dołączyła Magdalena Pecka, która wraz z Justyną Janus-Konarską, Aleksandrą Kleszczewnik i Katarzyną Lewandowską przekazywać będzie naszym Widzom informacje o warunkach atmosferycznych panujących w regionie.

Magdalena jest studentką. Niedawno otrzymała tytuł inżyniera na Politechnice Wrocławskiej i kontynuuje naukę na tej uczelni. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas, a gdy nieaktywnie – to z książką. Podróże także odgrywają ważną rolę w jej życiu.

Choć jej zamiłowania związane są z ukończonym przez nią kierunkiem – energetyką, to nie ogranicza się, dlatego rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. Zauważyła ogłoszenie w Internecie, wysłała zgłoszenie na rekrutacja.wroclaw@tvp.pl, została zaproszona na casting i – jak się okazało – wygrała go. Magdalena twierdzi, że zawsze było to jej marzeniem, o którym trochę bała się marzyć, ponieważ nie sądziła, że jest możliwe do spełnienia.

Jej debiut w czwartek 8 lutego w prognozie po głównym wydaniu „Faktów” o 18:30.

Na prognozy pogody zapraszamy w dni powszednie w „Faktach o poranku” oraz każdego dnia po głównych i wieczornych „Faktach”.

PROGNOZY DLA REGIONU:

  • od poniedziałku do piątku o 7:10 (na żywo), 7:25 (Ekopogoda), 7:40 (na żywo), 7:50, 18:45, 20:00 i 21:45,
  • w weekendy o 18:45 i 21:45.