Dorota zrobiła wiele dobrego. To dzięki Niej uśmiech pojawił się na twarzach wielu Dolnoślązaków. Dorota Kaczor – znana i ceniona reportażystka, dziennikarka TVP3 Wrocław – została nominowana w plebiscycie Osobowość Roku 2017 „Gazety wrocławskiej”. Jej materiały zmieniły życie wielu osób.

Nasza koleżanka otrzymała nominację w kategorii „działalność społeczna i charytatywna” za reportaże, dzięki którym potrzebujący ludzie otrzymują pomoc.

Dorota od prawie 20 lat pracy w TVP3 Wrocław pokazuje problemy Dolnoślązaków w wielu programach telewizyjnych. Do tej pory przygotowywała relacje do lokalnego serwisu informacyjnego „Fakty”, ale przede wszystkim reportaże do „Pasma zdarzeń” czy ogólnopolskich programów „Obserwator” TVP1 i „Telekurier” TVP3. Dotychczas współpracowała także m.in. z „Magazynem ekspresu reporterów” czy „Reporterem polskim” TVP2.

Dorota Kaczor i ks. Maciej Oliwa  (fot. arch.) Dorota Kaczor i ks. Maciej Oliwa (fot. arch.) Bohaterami Jej materiałów są mieszkańcy Dolnego Śląska – ludzie, których historia może zaciekawić, poruszyć Widzów z naszego regionu i z całego kraju. Wiele razy dzięki nagłośnieniu ich problemów na telewizyjnej antenie i dzięki pomocy Widzów udało się zmienić ich życie.

Dorota była wielokrotnie nagradzana m.in. na Festiwalu Sztuki Faktu oraz Przeglądzie i Konkursie Dziennikarskim Oddziałów Terenowych TVP.

Bohaterowie Jej najbardziej znanych relacji to: Jacek Gaworski, Anna Kapela, Patryk Bazan, artyści z wrocławskiego Śródmieścia czy ks. Maciej Oliwa.

Teraz nasza koleżanka została nominowana w plebiscycie „Osobowość Roku 2017” – to prawdopodobnie najważniejsze wyróżnienie, ponieważ nominacja została zgłoszona właśnie przez Widzów. Aby zagłosować na Dorotę Kaczor, wystarczy wysłać sms o treści GC.237 pod numer 72355 (koszt: 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do środy 31 stycznia 2018 r. do godz. 20:00.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY GŁOS!

Polub stronę Doroty Kaczor na Facebooku:

Aby zagłosować na Dorotę Kaczor, wystarczy wysłać sms o treści GC.237 pod numer 72355 (koszt: 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do środy 31 stycznia 2018 r. do godz. 20:00.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY GŁOS!