Muzyka i pomaganie to zgrany duet, o czym przekonamy się 28 stycznia 2018 r. już ósmy raz. Jak zawsze koncert brawurowo poprowadzi kabaret Neo-Nówka, a wykonawcy to Ania Rusowicz, Mikromusic i Chór Chłopięcy NFM.

Tego wieczoru odbędą się liczne aukcje charytatywne. Do wylicytowania m.in. weekend dla dwojga w hotelu Sofitel w Paryżu, obraz Milenki - podopiecznej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, koszulka reprezentacji piłkarskiej RP z autografem Roberta Lewandowskiego, obraz z filmu „Twój Vincent”, koszulka FC Barcelony z podpisami Neymara, Suáreza i Messiego, Toyota Land Cruiser z pełnym bakiem na weekend i inne.

Czeka Państwa wiele muzycznych i kabaretowych niespodzianek, a także gorących emocji przy loterii fantowej (co czwarty los wygrywa!). Wzruszenia i zabawa gwarantowane.

Cały dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, m.in. na domową rehabilitację, zakup materiałów medycznych i pomoc socjalną.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci organizuje i finansuje działanie najstarszego domowego hospicjum dla dzieci na Dolnym Śląsku. Domowego, bo nieuleczalnie chore dzieci przebywają w swoich domach i tam właśnie jeżdżą lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pracownicy socjalni i wolontariusze. Podopiecznymi Fundacji są nieuleczalnie i przewlekle chore dzieci (do 26. roku życia). Pozostają one pod opieką domowego hospicjum od kilku dni do kilkunastu lat. Nie można ich wyleczyć, ale można dbać o to, by ich życie było jak najlepsze, m.in. podając leki zmniejszające ból, rehabilitując, lecząc z infekcji czy zapewniając sprzęt medyczny. I wywołując uśmiech na ich twarzach, który też leczy.

8. Noworoczny Koncert Charytatywny już 28 stycznia w Narodowym Forum Muzyki. Więcej Informacji znajdziecie na Facebooku. Bilety do nabycia w kasach Narodowego Forum Muzyki oraz na nfm.wroclaw.pl.

Pomagaj i baw się dobrze!