Wracamy do historii młodej matki trójki dzieci, która walczy o życie. Pani Małgorzata Doroszkiewicz zmaga się z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Dzięki Państwa ofiarności mogła rozpocząć leczenie w Niemczech. Teraz czeka ją kolejny etap terapii i znowu potrzebna jest pomoc.

Rozstania dla dzieci są niezwykle trudne. Jednak Elenka, Leon i Krystian wiedzą, że muszą być dzielni. Pani Małgorzata półtora roku temu usłyszała od lekarzy diagnozę – rak piersi. Rozpoczęło się długie i trudne leczenie: chemoterapia, radioterapia, amputacja części piersi. Teraz nowotwór wykryto w wątrobie. – To nie jest czas na umieranie, nie w wieku 36 lat, nie chcę zostawić dzieci, gdy tak bardzo potrzebują pomocy – mówi pani Małgorzata.

Pani Małgorzata wykorzystała już wszystkie dostępne metody leczenia w Polsce. Terapia za granicą kosztuje majątek, ale daje szanse na życie. Pieniądze zbierają bliscy, przyjaciele, pomagają anonimowi darczyńcy – ludzie wielkiego serca nie zawiedli, gdy organizowano koncerty charytatywne i publiczne zbiórki pieniędzy.

Przed panią Małgorzatą kolejny etap leczenia i kolejne starcie ze śmiertelną chorobą i znowu walka o pieniądze. Ważny jest każdy dzień i każda złotówka. 5-osobową rodzinę utrzymuje pan Krzysztof – pracuje od świtu do nocy, ale na samodzielne sfinansowanie leczenia żony za granicą nie ma szans.

Leczenia pani Małgosi podjęli się lekarze z Niemiec. Kolejny etap terapii musi się rozpocząć jak najszybciej. Rodzinę można wspomóc wysyłając pieniądze na konto:

Fundacja Sedeka
ul. Grzybowska 4 lok. 132
00-131 Warszawa
Alior Bank SA 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845 (aktualny numer konta do darowizn)
z dopiskiem : 11304 - Grupa OPP - Doroszkiewicz Małgorzata

lub przekazując 1% podatku PIT:

Numer KRS :0000338389
Cel szczegółowy: 11304 - Grupa OPP Doroszkiewicz Małgorzata