Relacja Andrzeja Szpaka z 28 sierpnia 1999:

O szczęściu w nieszczęściu może mówić młody bocian, który podczas pierwszych prób latania wpadł do komina jednego z budynków w Podgórzynie. Życie uratowali mu strażacy i kominiarze.

Relacja Henryka Wawera i Katarzyny Strawińskiej z 28 sierpnia 1999:

W Zakrzowie na Opolszczyźnie zaroiło się od ludzi znanych z kina i telewizji. Przyjechali na 2. Jeździeckie Mistrzostwa Polski Środowisk Twórczych. Zawodom patronuje premier RP Jerzy Buzek. W Zakrzowie reprezentuje go żona Ludgarda. Aktorzy i twórcy przez dwa dni będą rywalizować w ujeżdżaniu koni, powożeniu bryczkami i pokonywaniu konno przeszkód.

Relacja Urszuli Bąk z 26 sierpnia 1999:

Kierownictwo Zakładów Mięsnych „Polmięs” we Wrocławiu zastanawia się, co zrobić z kompleksem należących do firmy budynków przy ul. Legnickiej. Prawdopodobnie 50 ha ziemi i zabytkowe hale produkcyjne zostaną sprzedane. Jednak o zabytkową rzeźnię miejską upominają się architekci z Politechniki Wrocławskiej. Ich zdaniem cały teren zakładów należałoby objąć ochroną konserwatorską. Rzeźnia miejska, bocznica kolejowa, hale targowe dla bydła, świń i cieląt, chłodnie i reprezentacyjny budynek giełdy powstały pod koniec XIX w. Z pięciu olbrzymich hal ocalały dwie. Zbudowane z konstrukcji stalowej i cegły licówki są pamiątką ówczesnej architektury.