Walczy o każdy dzień, bo ma dla kogo żyć – pani Małgorzata Doroszkiewicz ma 36 lat, trójkę dzieci i od roku zmaga się ze złośliwym rakiem piersi. Wykorzystała już wszystkie możliwości leczenia w Polsce. Niestety bez skutku. Jedyna nadzieja to nowoczesne i bardzo kosztowne leczenie za granicą.

Dzieci są całym jej światem, a każdy wspólnie spędzony dzień jest na wagę złota. Pani Małgorzata na co dzień walczy z bólem, fizyczną słabością i strachem. Siłę do walki dają jej Krystian, Elena i Leon.

Rok temu pani Małgorzata wykryła u siebie guza w piersi. Diagnoza – wyjątkowo złośliwy i trudny do leczenia rak z przerzutami do węzłów chłonnych. Kobieta zaczęła długie leczenie – za nią chemioterapia, radioterapia, amputacja części piersi. Niestety w lipcu okazało się, że guz pojawił się w wątrobie. Konieczna była kolejna trudna operacja. Kilka dni temu kobieta opuściła szpital. Ostatnią szansą dla pani Małgorzaty jest leczenie – immunoterapia – za granicą.

Liczy się każdy dzień i każda złotówka, bo nowoczesna terapia daje szanse na wyleczenie, ale rak jest wyjątkowo agresywny. Rodzina puka do każdych drzwi, organizuje aukcje, koncerty, pikniki. Ważna jest każda złotówka – stawką jest życie. Pani Małgorzata jest podopieczną Fundacji Sedeka.

Jak pomóc?

Fundacja Sedeka
ul. Grzybowska 4 lok. 132
00-131 Warszawa

Alior Bank SA
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845
z dopiskiem: 11304 - Grupa OPP -Doroszkiewicz Małgorzata


SZCZEGÓŁY NA SEDEKA.PL