W życiu sami stawiamy sobie bariery z pozoru nie do przekroczenia. I w ten właśnie sposób robimy z siebie ludzi bojących się wychodzić poza schematy. Ale owe blokady, jakiekolwiek by nie były, da się zawsze pokonać. Wystarczy tylko porzucić egoizm, bo ten zabija wszelką empatię – emocję tak mocno deficytową w dzisiejszym świecie.

Z takimi barierami właśnie walczy Tomasz Jakub Sysło – artysta, grafik i performer, gość kolejnego spotkania z cyklu CreativeMorningsWRO realizowanego pod hasłem „Equality”. W swojej sztuce zajmuje się takim modelowaniem i przekształcaniem rzeczywistości, by była dobra i wygodna dla wszystkich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w dniu 28 lipca o godzinie 8.30 w Ovo Wrocław na ul. Podwale 83 we Wrocławiu. Zapisy internetowe ruszają 24 lipca o godz. 11.00 pod adresem: https://creativemornings.com/talks/equality-tomasz-jakub-syslo. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Czym jest CreativeMornings?
To inicjatywa, której historia sięga 2008 roku. Właśnie wtedy w Nowym Jorku odbyło się pierwsze spotkanie dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreatywnością. Pomysł był prosty: raz w miesiącu w wybranym miejscu organizowano śniadanie, które swoją obecnością uświetniał ciekawy przedstawiciel kultury. Przy dobrej kawie, w przyjaznej atmosferze i otoczeniu złaknionych inspiracji ludzi można było otwarcie porozmawiać z przedstawicielami kultury. CreativeMornings to okazja, by dowiedzieć się więcej o rzeczach, o jakich często nie ma się z kim zamienić słowa, i zainspirować się na tyle, by samemu stać się źródłem dobrych pomysłów dla innych. Idea tak prosta i jednocześnie tak ambitna okazała się strzałem w dziesiątkę. Wkrótce kolejne miasta na całym świecie podchwyciły koncepcję organizowania ciekawych spotkań z inspirującymi bohaterami przy wsparciu lokalnych sponsorów.

Agenda na 28 lipca 2017 (piątek):
08:30 – 9:00 – rejestracja i śniadanie
09:00 – 9:10 – rozpoczęcie, powitanie
09:10 – 09:30 – wystąpienie Tomasza Jakuba Sysły
09:30 – 10:00 – pytania od publiczności i zakończenie (można wracać do pracy) :)

Miejsce: patio OVO Wrocław na ul. Podwale 83 we Wrocławiu.
Zapisy internetowe ruszają 24 lipca o godz. 11.00 pod adresem:
https://creativemornings.com/talks/equality-tomasz-jakub-syslo.

Wstęp bezpłatny.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Creative Mornings Creative Mornings www.creativemornings.com/cities/wro 
www.www.facebook.com/cmwro
www.instagram.com/CM_WRO/
http://bit.ly/2u4eUMH