Wydarzenie organizowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną, to uznany event dla przedsiębiorców, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń biznesowych w południowo-zachodniej Polsce. To także jedna z największych tego typu imprez w kraju. Po raz pierwszy spotkanie zorganizowano w listopadzie 2015 roku, druga edycja odbyła się w czerwcu 2016 roku. Business Mixer odniósł sukces frekwencyjny i biznesowy. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się 8 czerwca na wrocławskim stadionie.

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Podczas „szybkich randek biznesowych” przedsiębiorcy spotykają się przy okrągłych stołach. Każdy ma 2 minuty na zaprezentowanie swojej firmy. Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym przedsiębiorcom.

Druga, networkingowa część wydarzenia jest okazją do indywidualnych rozmów z wybranymi podczas prezentacji partnerami biznesowymi. Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, które mogą przerodzić się w stałą współpracę.

Wałbrzyska strefa dba o budowanie odpowiedniego klimatu inwestycyjnego, czego efektem są spotkania w tak licznym i prestiżowym gronie. Naszym celem jest kojarzenie inwestorów strefowych z przedsiębiorcami działającymi poza WSSE. Takie kontakty mogą przerodzić się w stałą współpracę i przyczynić do rozwoju firm – podkreśla Maciej Badora, prezes wałbrzyskiej strefy.

W wydarzeniu, wzorem lat ubiegłych, wezmą udział reprezentanci między innymi branż: motoryzacyjnej, IT, AGD, budowlanej, a także przedstawiciele usług doradczych, logistycznych czy przetwórstwa metali i tworzyw sztucznych.

III edycja wydarzenia odbędzie się 8 czerwca w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.businessmixer.pl.