Wrocław to jedyne miasto w Polsce, które organizuje CreativeMornings. Zapraszamy Was na kreatywne piątkowe spotkania dla każdego. Przy porannym śniadaniu i kawie będziecie mieli okazję poznać interesujących ludzi, którzy podzielą się z Wami swoją pasją i wiedzą.

CreativeMornings to inicjatywa, której historia sięga 2008 roku. Właśnie wtedy w Nowym Jorku odbyło się pierwsze spotkanie dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreatywnością. Pomysł był prosty: raz w miesiącu w wybranym miejscu organizowano śniadanie, które swoją obecnością uświetniał ciekawy przedstawiciel kultury.

Gościem kolejnego, majowego spotkania będzie Edward Mężyk. Ten ekspert Big Data i wrocławski przedsiębiorca jest współzałożycielem spółki Datarino, zajmującej się oferowaniem rozwiązań z zakresu analityki Big Data. W piątkowy poranek opowie jednak o czymś zupełnie niezwiązanym z nowoczesnymi technologiami. Mianowicie o zwykłym życiowym przypadku i poznawanych na co dzień ludziach jako najlepszej sile napędzającej życiową kreatywność. Trzeba tylko uchwycić wszystko w całość w odpowiednim momencie, włożyć trochę w wysiłku w połączenie tych na pierwszy rzut oka losowych kropek i stworzyć coś, co da podstawy do osiągnięcia konkretnego sukcesu. Bo los sprzyja pracowitym umysłom, jak mawiał Ludwik Pasteur. Wystarczy tylko chcieć mu w tym pomóc.

Agenda na 12 maja 2017 (piątek):
08:30 – 9:00 – rejestracja i śniadanie
09:00 – 9:10 – rozpoczęcie, powitanie
09:10 – 09:30 – wystąpienie Edwarda Mężyka
09:30 – 10:00 – pytania od publiczności i zakończenie (można wracać do pracy)

Miejsce: TIFF Center, ul. Ruska 46A/9 – Wrocław.

Szczęście to (nie) kwestia przypadku. Edward Mężyk gościem kolejnego spotkania CreativeMorningsWRO pt. „Przypadek” Szczęście to (nie) kwestia przypadku. Edward Mężyk gościem kolejnego spotkania CreativeMorningsWRO pt. „Przypadek” www.creativemornings.com/cities/wro 
www.facebook.com/cmwro
www.instagram.com/CM_WRO/