Zaczyna się walka o mistrzostwo! Po emocjonujących półfinałach pora wyłonić zwycięzców. Mecze o 3. miejsce z udziałem CCC Polkowice zobaczycie na antenach TVP3 Wrocław i TVP3 Bydgoszcz. Finałowe spotkania z zawodniczkami Ślęzy Wrocław transmitować będzie TVP Sport.

(fot. PAP/Maciej Kulczyński; TVP3 Wrocław) (fot. PAP/Maciej Kulczyński; TVP3 Wrocław) Pierwsze mecze odbędą się już 19 i 20 kwietnia. Spotkania CCC Polkowice – Artego Bydgoszcz zobaczycie na antenach TVP3 Wrocław i TVP3 Bydgoszcz. W środę i czwartek początek transmisji o 18:55.

Stream dostępny także w Internecie na wroclaw.tvp.pl oraz w darmowej aplikacji mobilnej TVP Stream w dziale „TVP3 Wrocław”.


ZOBACZ W ŚRODĘ, CZWARTEK I NIEDZIELĘ W TVP3 WROCŁAW I INTERNECIE

(fot. PAP/Maciej Kulczyński; TVP3 Wrocław) (fot. PAP/Maciej Kulczyński; TVP3 Wrocław) W tych samych dniach na parkiecie spotkają się również koszykarki Ślęzy Wrocław i Wisły Can-Pack Kraków. Mecze o złoty medal transmitować będzie TVP Sport. Początek transmisji o 18:40.

Stream dostępny także w Internecie na sport.tvp.pl oraz w darmowej aplikacji mobilnej TVP Stream w dziale „TVP Sport”.


ZOBACZ W ŚRODĘ I CZWARTEK W TVP SPORT I INTERNECIE

Przypominamy, że drużyny grają do trzech zwycięstw. Polkowiczanki na wyjeździe kolejny raz zmierzą się z zawodniczkami z Bydgoszczy już w niedzielę, 23 kwietnia. Transmisja od 18:55 w TVP3 Wrocław i TVP3 Bydgoszcz. W rozgrywce Ślęzy o złoty medal kolejne spotkanie zaplanowano na 29 kwietnia.