Wrocław to jedyne miasto w Polsce, które organizuje CreativeMornings. Zapraszamy Was na kreatywne piątkowe spotkania dla każdego. Przy porannym śniadaniu i kawie będziecie mieli okazję poznać interesujących ludzi, którzy podzielą się z Wami swoją pasją i wiedzą.

CreativeMornings to inicjatywa, której historia sięga 2008 roku. Właśnie wtedy w Nowym Jorku odbyło się pierwsze spotkanie dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreatywnością. Pomysł był prosty: raz w miesiącu w wybranym miejscu organizowano śniadanie, które swoją obecnością uświetniał ciekawy przedstawiciel kultury.

Naszym kwietniowym gościem będzie architekt Zbigniew Maćków. Jego działająca od 1995 Maćków Pracownia Projektowa stoi realizacjami m.in. przebudowę Renomy, wrocławskiego Węzła Przesiadkowego, biurowców Green Day, Silver Tower, osiedla Kurkowa 14.

Architektura to fantastyczny temat do codziennych rozmów - inspiruje, otacza nas, opisuje historie, utrudnia/ułatwia nasze codzienne życie, budzi kontrowersje lub zachwyca. Architektura potrzebuje by o niej mówić i dyskutować. Na taką rozmowę zapraszamy 14 kwietnia.

Udział w evencie może wziąć każdy, wystarczy zarezerwować miejsce na stronie http://bit.ly/2nipKYv. Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek 10 marca o godz. 11:00. Wstęp jest bezpłatny.

Agenda na 14 kwietnia 2017 (piątek):
9:00 – 9:30 rejestracja i śniadanie
9:30 - 9:40 – rozpoczęcie, powitanie
9:40 - 10:00 – wystąpienie Zbigniewa Maćkowa
10:00 - 10:15 – pytania od publiczności i zakończenie (można wracać do pracy)

Miejsce: Dom Handlowy Renoma, ul. Świdnicka 40, Wrocław.

Spotkanie ze Zbigniewem Maćkowem w ramach CreativeMorningsWRO pt.: „Beyond” Spotkanie ze Zbigniewem Maćkowem w ramach CreativeMorningsWRO pt.: „Beyond” www.creativemornings.com/cities/wro 
www.facebook.com/cmwro 
www.instagram.com/CM_WRO/