Redakcja Faktów TVP3 Wrocław poszukuje osób pragnących zostać reporterem serwisów informacyjnych. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zajmujesz się dziennikarstwem? Chcesz zostać reporterem najstarszego telewizyjnego serwisu informacyjnego na Dolnym Śląsku? A może wolisz prezentować prognozę pogody? Poszukujemy osób o bezbłędnej dykcji i nienagannej prezencji, które „lubi” obiektyw kamery.

Oferujemy możliwość współpracy przy serwisach informacyjnych, sportowych i pogodowych w dynamicznie rozwijającej się redakcji TVP3 Wrocław.

Nasza stacja emituje serwisy dla Dolnego Śląska codziennie – trzykrotnie w dni powszednie i dwukrotnie w weekendy. Współpracownicy Ośrodka mogą współtworzyć też ogólnopolskie programy nadawane codziennie na naszej antenie. Relacje trafiają także do kanału TVP Info oraz audycji Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Napisz do nas!

Wyślij mejla z CV oraz zdjęciem w załączniku na adres rekrutacja.wroclaw@tvp.pl. Mile widziana prezentacja w formie wideo. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.